Мати помічниці Найєма відкрила бізнес у Криму

Родина Брюханової відкрила бізнес в Криму

Мати і брат помічниці Мустафи Найєма, співзасновниці Всеукраїнської асоціації переселенців, Катерини Брюханової, у 2015 отримали російське громадянство і зареєструвались як приватні підприємці в окупованому Криму.

Катерина Брюханова — помічниця народного депутата Мустафи Найєма, засновниця і керівник благодійного фонду «Українська родина», співвласниця та керівник ТОВ «Всеукраїнський центр права», співзасновниця ГО «Всеукраїнська асоціація переселенців».

Переважно діяльність Брюханової зосереджена навколо захисту прав та надання різнобічної допомоги переселенцям, що цілком логічно, адже сама Катерина виїхала з окупованого Криму, тож кому як не їй дбати про права товаришів по нещастю.

Однак, ні робота помічницею депутата-єврооптиміста, ні солідарність з тисячами людей, які через російську окупацію змушені були залишити свої домівки, і чиєю долею нібито опікується Катерина, не заважають комерційній діяльності родини Брюханових.

За даними Єдиного Державного реєстру приватних підприємців Росії, брат Катерини, Брюханов Андрій Вікторович, та мати, Брюханова Альбіна Федорівна, після окупації Криму отримали російське громадянство і зареєструвались приватними підприємцями у Севастополі (див. документи нижче).

Брюханові Андрій та Катерина, липень 2014

Поки Катерина займається Всеукраїнською асоціацією переселенців у Києві, її рідні фактично визнали Крим частиною Російської Федерації, провадять на окупованій території комерційну діяльність і сплачують податки до бюджету країни-агресора.

При цьому виїздити чи навіть переїхати до материкової України Брюхановим ніщо не заважає. Брат Катерини, Андрій, ще у 2015, через 4 місяці після реєстрації, закрив ПП у Криму і подався до Камінця-Подільського, а згодом і до Києва. Цікаво, чи відмовився при цьому і від російського громадянства чи так і подорожував з двома паспортами?

Мати Катерини, Альбіна Федорівна, взагалі у 2015 зуміла зареєструвати право власності на квартиру у передмісті Києва (див. документи нижче). Зверніть увагу, на час реєстрації Брюханова вже була громадянкою Російської Федерації.

Відтак дуже цікаво було б з’ясувати, паспортом якої держави скористалась Альбіна Федорівна під час реєстрації? На якій підставі і яким коштом набула права власності?

Дуже цікаво почути з цього приводу коментар Мустафи Найєма. Сумнівно, що він не знає про родинні справи Брюханової, адже Катерина працює його помічницею з самого початку депутатської діяльності і фактично є довіреною особою.

А ще цікавіше простежити подальшу долю фонду «Українська родина» та ТОВ «Всеукраїнський центр права» і перевірити, чи з початком розслідування по Брюхановій вони не перереєструються на менш скомпрометовану людину з кола довірених осіб Мустафи.

Брюханова Альбіна Федорівна

Брюханов Андрій Вікторович

Документація по темі (для перегляду натисніть на зображення)

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.