Фракція гуде тут…

За що отримує кошти Семенченко

Говорите дестабілізація на Західній Україні? Самопоміч допоможе! Народний депутат України Семен Семенченко у фракційному чаті Самопомочі обіцяє створити умови для виникнення актуальності «питань» у Червонограді.

Як повідомляє місцеве видання, Ехо Червонограда, Семен Семенченко дійсно прибув у місто з візитом 6 квітня. За офіційною версією, нардеп приїхав до Червонограду, аби зібрати інформацію для законопроекту про ринок вугілля та заручитись підтримкою шахтарських профспілок у організації торговельної блокади.

Щоправда, представники місцевих ЗМІ, за вийнятком 15 каналу, не мали можливості висвітлювати візит нардепа. Натомість за кілька днів після зустрічі у спільності «Червоноград ТВ» з’явився відео-коментар Семенченка щодо голосування Червоноградської міської ради за розгін блокадників із підписом «Цього не покажуть на Червоноградському телеканалі!!!».

Які саме умови для актуалізації питань створював Семенченко поки що лишається загадкою, рівно як і причини, з яких ця актуалізаційна діяльність була прихована від журналістів.

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.