Нетверезий Хаджинов вночі воював з прибудовою

Член Громадської ради НАБУ збирався вночі демонтувати літній майданчик

П'яний Хаджинов воює за благоустрій

Активіст Автомайдану, а від недавна ще й член Громадської ради при НАБУ, Сергій Хаджинов, вирішив допомогти київському благоустрою у боротьбі з незаконними забудовами. Щоправда, боротьба ця розгорталась у досить незвичний спосіб. Так, 26 травня об одинадцятій вечора, будучи добряче напідпитку, Хаджинов власноруч почав розбирати прибудову по вулиці Сагайдачного 27. Прибувши на місце подій у супроводі трьох нетверезих друзів, активіст заходився ламати огорожу літнього майданчику.

Чому прибудова є незаконною, на якій підставі діяли активісти і чому демонтаж конче мав відбуватись посеред ночі, ані Хаджинов, ані його супутники пояснити не змогли, натомість влаштували сварку з адвокатом власника будівлі. Під час словесної перепалки Сергій Хаджинов вихвалявся тісними зв’язками із заступником голови Національної поліції України Олександром Фацевичем та нардепом Дмитром Білоцерковцем, вживав нецензурну лексику та всіляко принижував опонента. Правоохоронці, які прибули на місце події, кваліфікували таку поведінку Хаджинова та його супутників як дрібне хуліганство. За фактом правопорушення було складено протокол.

Така нестандартна боротьба за благоустрій викликає чимало питань. Зрозуміло, що із незаконними забудовами потрібно воювати, але запевно не у форматі незрозумілих нічних рейдів, коли нетверезі активісти, не пояснюючи підстав та не перевіряючи документів, самовільно демонтують все, що, на їх думку, неправильно побудоване. Особливо настрожує у цій ситуації маніпуляція тісними зв’язками з високопосадовцями. Чи може бути чесним та упередженим член Громадської ради, який за першої ж нагоди спішить вирішити конфліктну ситуацію за рахунок особистих зв’язків?

Прикметно, що після появи епізоду з невдалим нічним демонтажем літнього майданчика у публічному полі, активісти, замість того, щоб визнати неправомірності своїх дій, почали погрожувати журналісту, який оприлюднив відеозапис. Зокрема, Сергій Хаджинов у коментарі до допису Андрія Дзиндзі подивувався, що журналіст ще досі живий і висловив сподівання на зустріч без свідків. Така зухвала поведінка новоспеченого члена Громадської ради НАБУ викликає неприємні асоціації із сумнозвісними дев’яностими і кидає тінь на діяльність усієї Громадської ради НАБУ.
Хаджинов погрожує журналісту

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.