Квартира Найєма знайшлась у найдорожчому районі Києва

Найєм орендує квартиру на Печерську

Антикорупціонер Мустафа Найєм знімає квартиру у найдорожчому районі Києва — Печерську. У декларації орендоване житло нардеп не показує. У реєстрах Мінюсту відповідний договір теж не значиться. Єдина згадка про орендоване помешкання — у сюжеті програми «Без парканів» 17-ого каналу. На відео одразу декілька підказок про розташування нерухомості: за словами нардепа він іноді ходить на роботу пішки, отже житло знаходиться недалеко від Верховної Ради, окрім того у кількох відзнятих 17-им каналом кадрах через вікно видно будинок навпроти. Архітектура цілком характерна і легко впізнавана.

Саме за цими підказками вдалось встановити, що Мустафа Найєм проживає у будинку по вулиці Панаса Мирного. У якості підтвердження — автівка нардепа, запаркована біля будинку так, щоб було видно з вікна. Печерськ, до речі, найдорожчий район Києва. Ціни на оренду квартир у цій частині Печерська коливаються від 20 — до захмарних 150 тисяч гривень за місяць.
Вартість квартир на ПечерськуА Мустафа все в тому ж сюжеті «Без парканів» стверджує, що йому як хорошому знайомому здають помешкання усього за 5 тисяч. На жаль, договір про оренду Найєм за чинним законодавством не уклав, а тому справжню ціну депутатського житла на Печерську ми навряд чи дізнаємось.

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.