Новий квартирний «казус» Лещенка

Лещенко забув у кого і за скільки знімає квартиру

Показуючи у декларації нерухомість, Сергій Лещенко «забув» зазначити, у кого і за скільки орендує квартиру на Івана Франка, мовляв, «кохана людина» Анастасія Топольська не повідомила чоловіку цю «неважливу» інформацію.

Якийсь дивний виходить сімейний бюджет: влізли у борги, щоб купити фешенебельне житло за 7,5 мільйонів, начебто треба б збирати гроші на оздоблення і меблювання нової квартири площею майже 200 квадратів, а голова родини не знає, скільки коштів з сімейного бюджету щомісяця витрачається на проживання!

Що ж, нехай декларація Лещенка скромно мовчить з цього приводу, а нам таки вдалось знайти тимчасове житло нардепа і навіть з’ясувати орієнтовну вартість місячної оренди. Завдяки фотографіям, які оприлюднило видання «Новое Время» та опції Google Street View можна чітко встановити: мова про трикімнатну квартиру, десь на 6—7 поверсі будинку за адресою Івана Франка 3.

 • Лещенко у орендованій кварирі
  Лещенко у орендованій квартирі. Фото «Новое время»
 • Будинок Притули
  Будинок, який видно з вікон Лещенка. Тут живе Притула.
 • Лещенко у арці біля будинку
  Лещенко у арці біля будинку. Фото «Новое время»
 • Лещенко і Топольська у арці біля будинку
  Лещенко і Топольська у арці біля будинку
 • Будинок, у якому орендує квартиру Лещенко
  «Хрущовка», у якій орендують квартиру Лещенко і Топольська
 • "Хрущовка", у якій орендують квартиру Лещенко і Топольська
  Це та сама арка, у якій Лещенко позував журналістам «Новое время»
 • Нова квартира Лешенка
  Зовсім поруч будинок, у якому Лещенко купив квартиру за 7,5 млн гривень

До речі, скандальна квартира Лещенка знаходиться від орендованої буквально у 3-х хвилинах ходьби навпрошки через двір. За бажання нардеп може спостерігати за новою домівкою із вікон орендованої. За щасливим співпадінням тут же, через дорогу, мешкає і Олена Притула, яка люб’язно надала колишньому підлеглому безоплатну позику на купівлю житла.

Лещенко з вікна орендованої квартири може бачити своє нове житло і вікна Притули

Зауважте, тимчасове помешкання Лещенка знаходиться не у хрущовці, як нас оманливо запевняє «Новое Время». Ціни на оренду 3-кімнатної квартири тут починаються від 24 000 гривень на місяць. Якщо вірити словам Топольської, нібито житло дісталось їй одразу вмебльоване, причому вмебльоване цілком пристойно, можемо припустити, що мова про значно більшу суму. Двокімнатну квартиру з меблями в цьому ж будинку здають аж за 30 тисяч на місяць.За скільки Лещенко знімає квартиру

Згідно чинного законодавства прибуток від надання житла в оренду обкладається податком у розмірі 18%. Враховуючи середню вартість нерухомості у будинку, це близько 5 тисяч гривень на місяць, або 60 тисяч на рік. Прикметно, що нардеп не показує у декларації власника квартири. Не виключено, що така секретність потрібна для того, щоб орендодавець міг ухилитись від сплати податку.

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.