Олег Мусій приховав квартири у новобудовах

Олег Мусій приховав елітну нерухомість

Екс-міністр охорони здоров’я Олег Мусій «забув» внести до декларації відомості про дві квартири у столичних новобудовах. Одна з квартир належить Мусію, інша — його дружині.

У декларації за 2016 рік колишній Міністр охорони здоров’я, нині — народний депутат Олег Мусій зазначив, що володіє квартирою у Червонограді, а його дружина — гаражем і 55% кварти у Києві. От тільки Реєстр прав власності на нерухоме майно з Олегом Степановичем не згоден і показує незадекларовану житлову площу 58,3 м2 у новобудові на Олени Пчілки 6.

Новобудова на Олени Пчілки 6
Новобудова на Олени Пчілки 6

Цікаво, що у деклараціях за 2013 — 2014 рік Мусій вказує квартиру площею 58,3 м2, проте не у розділі особистого майна, а у графі «Майно, що перебуває у власності сім’ї декларанта». Натомість витяг з реєстру говорить, що Олег Мусій — єдиний повноправний власник цієї квартири з 2011 року і про жодних членів родини тут не йдеться.

Нерухомість, що належить дружині, Мусій теж задекларував не всю. Так, згідно реєстрів у власності Храновської Наталі Миколаївни перебуває квартира в елітній столичній новобудові 2009 року на Бориспільській 6. Храновська зазначена єдиним повноправним власником починаючи з 2010 року.

Прихована нерухомість Мусія на Бориспільській 6Прихована нерухомість Мусія на Бориспільській 6
Новобудова на Бориспільській 6

Але якщо вірити декларації Мусія за 2016 рік, у власності дружини перебуває лише 55% квартири площею 93,7 м2, причому набуття права власності тут датується 2000 роком. Цікаво, що на той час новобудови на Бориспільській просто не існувало! До того ж квартир площею 93,7 м2 у цьому будинку згідно планування немає!

Очевидно, у декларації мова про інший об’єкт нерухомості, який або ж був зареєстрований до 2011 року і не потрапив до реєстрів Мінюсту, або ж зареєстрований на тещу Мусія, Храновську Ніну Гаврилівну, яка фігурує у декларації нардепа за 2015 рік і містичним чином зникає у 2016-ому.

І це ще не все! До 2015 року у власності дружини Мусія перебувала двокімнатна квартира площею 80,4 м2 у столичній новобудові на проспекті Валерія Лобановського (раніше Червонозряний) 6-Г. У 2015, якщо вірити сумнівній декларації Олега Степановича, квартира була продана Ярі Юлії Андріївні за 1,8 млн. грн. Уся сума готівкою (!) була сплачена Наталі Храновській.

Новобудова на Валерія Лобановського 6-Г
Новобудова на Валерія Лобановського 6-Г

Натомість у 2016 році Мусій придбав скромну однокімнатну квартиру у старому 4-поверховому будинку у Червонограді. Погодьтесь, будівля дещо контрастує з елітними новобудовами, які не потрапили до декларації.

Квартира Мусія у Червонограді
Квартира Мусія у Червонограді

А тепер давайте порахуємо: квартира на Олени Пчілки — раз, на Бориспільській — два,  на Валерія Лобановського — три. Усі у новобудовах. Усі були придбані у 2009 — 2011 роках. І не забуваймо про четверту квартиру площею 93,7 м2, яку нам не показав реєстр, але показує декларація.

За даними власного сайту Олега Мусія з 2001 — по 2014 роки діяльність нардепа була зосереджена навколо неприбуткових організацій та громадських об’єднань. Звідки ж тоді стільки нерухомості у столичних новобудовах? Яким коштом це все було придбано і чому не потрапило до декларації? Будемо сподіватись, відповідь на ці питання незабаром знайдуть відповідні правоохоронні органи.

Документація по темі (для перегляду натисніть на зображення)

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.