Облікова картка Єгора Соболєва

Фальсифікація військової справи Соболєва

До rozgolos.info із надійних джерел потрапило фото військової облікової картки Єгора Соболєва. Як видно з фотографії, документ пройшов експертизу НДЕКЦ та знаходиться у прокуратурі. Також на фото видно численні виправлення за допомоги коректора. Усі правки стосуються військової спеціальності та освіти нардепа.

Раніше, після того як Арсен Аваков та Анатолій Матіос заявили про підробку нардепом військової картки, Єгор Соболєв на своїй сторінці у Facebook виклав фотографію довідки, яку одержав у 2005 році. Судячи з датування на обох документах довідка була видана за тиждень після того як Соболєв став на облік у військкомат. Прикметно, що дані про освіту, громадянську та військову спеціальність, вказані в обох оприлюднених документах, не співпадають.

Так, у довідці від 2005 року зазначено, що в нардепа середня освіта, військова спеціальність — оператор ЕОМ, тоді як у обліковій картці — освіта вища, спеціальність — військовий кореспондент. Коли, ким і з якою метою буле внесені ці правки на разі не встановлено.
Військова облікова картка СоболєваДовідка з військомату Соболєв

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.