«Майдан» і «Антимайдан» зустрілись в одній квартирі

Гришко співає на Антимайдані

Компанія помічниці Найєма, Катерини Брюханової, квартирується у нерухомості Народного артиста України Володимира Гришка, скандально відомого своїми виступами на сцені Антимайдану та в окупованому Криму. За цікавим збігом обставин офіс знаходиться зовсім недалеко від нової квартири Сергія Лещенка.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, Катерина Брюханова є співзасновницею (50% статутного фонду), кінцевим бенефіціарієм та підписантом ТОВ «Всеукраїнський центр права» — юридичної компанії, яка зареєстрована по вулиці Івана Франка 9, у приміщенні №40.

Квартирою, у якій знаходиться офіс Брюханової, з 2012 року володіє опальний артист естради та опери, Гришко Володимир Данилович. Зокрема, співака звинувачують у концертній діяльності в окупованому Криму, активній підтримці Віктора Януковича та виступах на сцені Антимайдану, яку сам Гришко охрестив «святою».Помічниця Найєма орендує офіс у Гришкау 2013 році через свою провладну позицію Володимир Данилович навіть змушений був відмовитись від виступу у львівській філармонії — місцеві активісти влаштували бурхливий протест. Минулого року представники Правого Сектора через імовірний виступ в окупованому Криму домоглись скасування концерту Гришка у Обухові.
Правий Сектор не пустив Гришка в ОбухівЯким чином помічниця народного депутата, що називає себе організатором Євромайдану, зуміла зареєструвати свою компанію у квартирі активного прихильника Антимайдану — залишається загадкою. Договір оренди між власником нерухомості та «Всеукраїнським центром права» не укладався.

Якщо вірити виправленій декларації Брюхавнової, на посаді директора ТОВ «Всеукраїнський центр права», будучи співзасновницею та підписантом, Катерина за 7 місяців існування компанії одержала надзвичайно скромний прибуток — усього 8 652 грн. Заробітна плата директорки становила 1236 грн/місяць.

Нагадаємо, що на початку квітня журналіст і засновник «Розголосу» Андрій Дзиндзя оприлюднив документи, які засвідчували, що мати та брат Катерини Брюханової у 2015 році одержали російське громадянство і зареєструвались як приватні підприємці в окупованому Криму. Прикметно, що ні мати, ні брат Катерина до декларації не потрапили.

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.