Дорогий офіс і нерозмитнені автівки Володимира Парасюка

Дорогий офіс і нерозмитнені автівки Володимира Парасюка

Цікава нерухомість знайшлась у виправленій декларації Володимира Парасюка. Якщо вірити доповненням від 6 квітня, нардеп з вересня минулого року орендує у ПП «Майя» чимале офісне приміщення — 250 м2 — у Шевченківському районі Львову. Ціни на оренду комерційної нерухомості тут варіюються від 100 — до 800 грн за м2.

Зокрема, за офісні приміщення приблизно такої ж площі орендодавці просять від 27 — до 45 тисяч гривень на місяць. Враховуючи, що офіс народного депутата розташований у новому, щойно у 2015 році відкритому бізнес-центрі «Легенда-Клас», говорити про нижню цінову межу не доводиться. Словом, задоволення не з дешевих, навіть для депутата. Заробляючи трохи більше ніж півмільйона гривень на рік, Парасюк мав би витрачатись мало не до копійки, аби власним коштом утримувати приміщення.
Скільки коштує офіс Парасюка?Скільки коштує офіс Парасюка?На жаль, дізнатись точну суму, в яку народному обранцеві виливається таке задоволення, нам не вдалось — у Державному реєстрі просто не знайшлось відповідного договору оренди. Хоча за законом такий документ мав би бути укладений, зареєстрований і оприлюднений. Вочевидь Володимир Парасюк вирішив погодити оренду нерухомості на словах, тим самим допомагаючи ПП «Майя» ухилитись від сплати податків.

Розвідка на місцевості теж дала цікаві результати. Знайти офісне приміщення нардепа виявилось зовсім неважко. Прямо на фасаді бізнес-центру висить охайна табличка «Штаб блокади торгівлі з окупантами». У дворі — кілька запаркованих автівок. Через скло однієї з них можна розгледіти перепустку до ПП «Майя», виписану на ім’я Володимира Парасюка.

Офіс Парасюка в бізнес-центрі Львову

Парасюк їздить на нерозмитненому авто

Перепустка ПП "Майя" Володимира Парасюка

Особливу увагу привертає броньований фольцваген — на передовій таке авто однозначно знадобилось би. От тільки vin-код автівки говорить, що насправді перед нами ніякий не фольцваген, і взагалі не легковушка, а габаритний причеп а-ля трейлер від Lecitrailer SA.Авто Парасюка за vin-кодом — причепАвто Парасюка з перебитим vin-кодом

Судячи зі стану vin-коду з кривими літерами різного розміру, нанесеними на грунтовку, автівка стала причепом, щоб не проходити процедуру розмитнення. Зблизька видно, що машина була перефарбована з білої на чорну. Сусіди броньовичка теж з іноземною реєстрацією, щоправда без vin-коду, тому стверджувати не станемо, але припустити таки ризикнемо, що й тут не все чисто пройшло із розмитненням. Особливо, зважаючи на те, що з номерами BC 1751 EP та LU64310 вулицями Львову їздить ще одна пара автівок.

Нагадаємо, що використання автомобілів-двійників на чужих номерних знаках суперечить закону, окрім того, згідно з чинним законодавством, усі транспортні засоби, що потрапляють на територію України, мають проходити процедуру розмитнення, інакше вважаються контрабандними. Володимир Парасюк як ніхто має бути знайомий з тонкощами митного оформлення, оскільки з минулого року активно займається питанням пом’якшення цієї процедури.

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.