Офшорка Зеленського відволікання уваги від Тимошенко

Здається, Зеленський – це проект Коломойського по відволіканню уваги від Юлії Тимошенко! Пам’ятаєте там ситуацію з Саакашвілі, поки порохоботи и міхоботи мочили один одного, рейтинги зростали тільки у Тимошенко. Враховуючи її таємні зустрічи з Коломойським, можна припустити, що Юля з Бенею вирішили скористатися отриманим досвідом та виставити Зеленського у якості хлопчика для биття. Зверніть увагу, про Юлю зараз не говорять, лише про Зеленського та трохи про Гриценка. Тимошенко не дає коментарів журналістам, не виходить у кулуари до преси, не ходить у ВР. Тобто поки всі поливають один одного брудом, а потім з’являється “Берегіня” вся у білому…

Цікаво , що у сюжеті “Схем” журналісти спіймали Зеленського за адресою Білоруська, 3. Цей будинок збудований братами Буряками. Тут зареєстровані декілька фірм, які належать Бурякам та знаходиться міні-готель, рекламувати який чомусь не погребували актери “Квартал 95”.

Відомо, що брати Буряки були спонсорами Юлії Тимошенко під час Помаранчової революції, а зараз за моєю інформацію планують знов пройти у парламент з БЮТом. Зеленський один з дуже небагатьох, хто отримав свій вклад у “Брокбізнесбанку” після його ліквідації. Нагадую, банк теж належав Бурякам. Тобто бачимо зв’язок Зеленського, Коломойського та спонсорів Тимошенко. Тому, переконаний, все, що відбувається навколо Зеленського – це сценарій, метою якого є зростання рейтингів Тимошенко. Зеленський – актор, ним й залишаеться! Він просто грає на користь Юлі! У людини немає ні команди ні програми, він не реєструвался як кандидат у Президенти і не факт, що планує. 

Публікую звіт Офшорки Зеленського за 2014 рік, все решту ви знайдети на диску ось  ТУТ

Гадаю, тема Зеленського закрита, Вова Зеленський не буде втрачати все те, що наживав роками заради нездійсненної амбіції.

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.