Лещенко назвав питання про квартиру утисками влади

Лещенко боїться спостереження СБУ

Невдовзі після публікації матеріалів розслідування по орендованій квартирі Лещенка, з нами зв’язався пасажир рейсу Стамбул-Київ і повідомив, що летить в одному літаку з Сергієм. Відповідно, точно знає, де і коли можна буде з ним зустрітись.

Журналіст «Розголосу» Андрій Дзиндзя вирішив скористатись нагодою і запитати, скільки все ж таки коштує орендоване помешкання на Івана Франка і чому ця інформація не потрапила до декларації нардепа. Цілком передбачувано, Сергій Лещенко відмовився коментувати ситуацію з квартирою, як і мету свого візиту до Турції, натомість наголосив, що не зустрічався з Портновим, а також звинуватив журналіста у співпраці зі спецслужбами і приниженні депутатської гідності.

Наступного дня на сторінці депутата у Facebook з’явився допис, у якому, не називаючи імен, Сергій Лещенко розписав зустріч із журналістом у світлі переслідування владою. Зокрема, наголосив, що це саме той випадок, «коли інформацію про пересування людей, які проводять боротьбу з системою, спецслужби в режимі реального часу передають медіа-прислужникам влади», а також порівняв себе з російським «опозиціонером» Навальним.


На основі цього допису майже одразу на сайті «Української правди» з’явилась стаття про утиски депутатів-активістів під заголовком «Після Шабуніна й Устінової «медіа-ентузіасти» влади взялися за Лещенка». Дуже сумно, що замість відповіді на просте питання — скільки коштує оренда квартири і чому ця інформація не потрапила до декларації — нардеп разом з колишніми колегами по перу створив на рівному місці черговий медійний скандал навколо своєї персони.

На жаль, змушені розчарувати Сергія: ні про який моніторинг пересування від спецслужб насправді не йдеться і до «жертв режиму» депутат з провладної фракції БПП записав себе безпідставно. Про перебування нардепа на борту літака Стамбул-Київ та орієнтовний час прильоту нам повідомив випадковий попутник Лещенка, який так само летів з Турції до України. Зі зрозумілих причин опісля піднятого народним обранцем шуму, ми вирішили не називати ім’я цієї людини, але можемо запевнити — жодного зв’язку зі спецслужбами у цьому випадку немає.


Нагадуємо: ви можете у будь-який час поділитись з нами цікавою актуальною інформацією за допомогою форми зворотнього зв’язку.

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.