Володимир Парасюк погрожував журналісту

Парасюк ломився в готель до журналіста

Народний депутат України Володимир Парасюк об одинадцятій вечора зі зброєю у супроводі кількох чоловіків у військовій формі намагався потрапити до готельного номеру журналіста Андрія Дзиндзі. Конфлікт стався у готелі «Атлантік» у м. Бахмут, де 24 лютого зупинився журналіст-розслідувач Андрій Дзиндзя.

Приводом до виникнення конфлікту стало відео, яке Дзиндзя виклав на своїй сторінці у Facebook. Зокрема, у відзнятому матеріалі журналіст показав, що організатор блокади Володимир Парасюк разом з батьком проживає у готелі, а не на редуті, як більшість блокувальників, пересувається на незадекларованому лендкрузері з прихованими номерами, а також порушує правила поводження зі зброєю.

Об одинадцятій вечора Дзиндзя повідомив, що до його готельного номеру намагаються потрапити невідомі люди у військовій формі на чолі з нардепом Парасюком. Журналіст викликав поліцію і вже у присутності правоохоронців зафільмував погрози народного депутата. В довершення конфлікту Володимир Парасюк своїм автомобілем заблокував авто Андрія Дзиндзі, не даючи йому покинути територію готелю.

Вже після того, як журналіст поїхав з готелю, біля дверей його номеру було зняте постановочне відео, на якому Парасюк спокійно і виважено викладає свою позицію. Щоправда, нардеп на цих кадрах вже без зброї, а в оператора «Радіо Свобода» змінився колір футболки.
Постановочне відео Парасюка

Парасюк погрожує Дзиндзі

Постановочне відео Парасюка

Парасюк погрожує ДзиндзіТакож опісля цих подій у групі блокадників з’явилось повідомлення про те, що Андрій Дзиндзя займається «провокаціями» і видає себе за журналіста «Дорожнього контролю», хоча на жодному з оприлюднених відео журналіст не заявляв, що має якесь відношення до цієї організації.

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.