Савченко на прямому зв’язку з Олександром Онищенком

Савченко контактує з Олександром Онищенком

Поки НАБУ переймається включенням підозрюуваного у розкраданні державних коштів Олександра Онищенка до списків Інтерполу, Надія Савченко спокійно веде з ним листування і навіть обмінюється фотографіями. Такий висновок можна зробити зі списку останніх повідомлень депутатки, зафільмованого під час сесії Верховної Ради.

Зі знимку видно, що діалог з Онищенком всього на одну сходинку нижче за листування з сестрою Савченко, Вірою. Враховуюч, що два верхні ділоги, з Сергієм Калякою та Володимиром Рубаном, депутатка підтримувала в день зйомки, можемо зробити висновок, що останній її контакт з Онищенком відбувся зовсім недавно. На іншому кадрі, змінивши контрастність, можна розгледіти дату останнього повідомлення — 24 березня.
Савченко переписується з Оніщенком

Цілком закономірно виникає питання: як довго триває таке листування і чи збирається народний депутат України Надія Савченко поділитись з правоохоронними органами актуальною інформацією про втікача, оголошеного у національний розшук за підозрою у розкраданні державних коштів?

За попередньою оцінкою від оборудок Онищенка навколо видобутку та продажу природного газу держава зазнала збитків на суму близько 3 мільярдів гривень. Окрім того СБУ підозрює Онищенка у державній зраді, фінансуванні сепаратизму та співпраці зі спецслужбами Росії.

Не менш цікаво, коли саме політики встигли встановити контакт і обмінятись номерами телефонів, якщо Надію Савченко тільки 25 травня минулого року звільнили з полону, а вже 15 червня розпочались обшуки, Онищенку висунули підозру, запустили механізм зняття депутатської недоторканності, після чого він покинув Україну, переховуючись від арешту.

У короткий період з 25 травня — по 15 червня Онищенко був депутатом від «Волі Народу», Савченко — від «Батьківщини», вони не перетинались по роботі у групах чи комітетах і сесійну залу за цей термін одночасно відвідали аж 6 разів.

Відтак дуже цікаво, про що спілкуються чинна та колишній нардепи? Які спільні інтереси могли привести підозрюваного у газових махінаціях Олександра Онищенка до телефонної книги Надії Савченко і що то за зображення було передане останнім листом?

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.