Таємні зустрічі головних антикорупціонерів країни

Таємна зустріч Ситника і Соболєва

Досить дивна зустріч відбулась у очільника Антикорупційного комітету Верховної Ради Єгора Соболєва із головою Національного Антикорупційного Бюро Артемом Ситником. Здавалося б, у головних антикорупціонерів країни досить підстав для відкритого спілкування в робочий час. Проте, як виявилось, посадовці не обмежуються офіційними візитами, організовуючи «таємні» зустрічі подалі від сторонніх очей.

До журналістів «Розголосу» потрапили кадри з камери спостереження, на яких зафіксовано зустріч Єгора Соболєва та Артема Ситника під колонадою стадіону Динамо, що відбулась о 8:45 ранку 23 травня. Прибули на місце зустрічі посадовці поодинці. Соболєв – сам, Ситник – у супроводі охоронця. Судячи з усього, зустріч була швидше запланованою, аніж випадковою. Цікаво тільки, чому б не провести її офіційно, у кабінеті? Погодьтесь, досить нетипове місце та час для вирішення робочих питань.

Соболєв зустрічається з Ситником на стадіоніТаємна зустріч Ситника і Соболєва

Нагадаємо, кілька днів тому НАБУ опинилось у центрі корупційного скандалу, коли одного із заступників начальника відділу оперативно-технічного управління, Самкового Олександра Івановича було затримано на хабарі.

Поділитись цікавою актуальною інформацією із журналістами «Розголосу» можна за допомогою форми зворотнього зв’язку

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.