Юридичні містифікації з житлом Тимошенко

Де живе Юля Тимошенко

Якщо вірити декларації та Мінюсту, Юлія Володимирівна проживає у досить дивному місці, де таємничним чином зникають документи і земельні ділянки, роздвоюються будинки і перевтілюються власники. 

Два в декларації, два в умі

У декларації за 2016 рік лідер фракції «Батьківщина», Юлія Тимошенко вказала, що не має жодної власної нерухомості, а для життя орендує дві земельні ділянки та котедж у Кончі-Заспі. Що ж, давайте пильніше придивимось до цієї орендованої садиби зі «скромним» будинком площею 500 м2. І цього разу нас цікавитиме не стільки сусідство з палацом Ахметова, скільки складові самого обійстя.

Ось так виглядає орендоване житло Тимошенко за версією супутників Google. Зверніть увагу на розміри та межі присадибної території — якщо накласти на неї карту кадастрового поділу, одержимо не 2, а цілих 4 земельні ділянки! Дві з них, як і показано у декларації депутатки, належать Шараповій Тетяні Валеріївні, а ще дві, незадеклароваіні — тітці Юлії Володимирівни, Ульяхіній Антоніні Федорівні. До речі, на території обійстя окрім житлового будинку є ще низка службових споруд, які мали б потрапити до декларації. Принаймні будинок охорони та гараж — так точно.

Будинок Тимошенко Садиба Тимошенко вигляд з гори

Витяги з Державного земельного кадастру (для перегляду натисніть на документ):

Документи-невидимки

Повернемось до декларації. Усі три зазначені у ній об’єкта нібито належать Шараповій Тетяні Валеріївні. Оскільки договір оренди за записами Тимошенко укладено у 2015 році, перевірити цю інформацію має бути не складно — достатньо одержати виписку з Державного реєстру, куди за законом мають потрапляти усі відомості про речові права на нерухомість включно з договорами оренди.

Тут нас чекає неприємний сюрприз: у реєстр потрапило одразу декілька повних тезок Юлії Володимирівни, але жодна з них не орендує вказану у декларації нерухомість. За Тетяною Шараповою та Антоніною Ульяхіною всупереч кадастру жодної земельної ділянки у Київській області взагалі не значиться! Така розбіжність можлива лише з нерухомістю, яка востаннє змінювала власника до 2010 року.

Цікаво, що у декларації за 2016 Антоніна Миколаївна сама показує відповідні земельні ділянки у Козині, хоч вони і не потрапили до реєстрів. А ще вказує прибуток у розмірі 22 500 гривень від «надання майна в оренду», сюрприз-сюрприз, ФОП Шараповій ТВ. При цьому у реєстрі так само порожньо! Тут або нерухомість змінює власника без документального супроводу, або Тимошенко вказує у декларації неправдиві відомості, або і котедж, і земельні ділянки спеціально приховані від Державних реєстрів — словом, містика!

Будинки-двійники та нерухомість Гудіні

Ну що ж, не вийшло знайти за іменами, будемо шукати за адресою. Згідно витягу з Державного земельного кадастру ділянки Шарапової знаходяться у смт Козин, по вулиці Старокиївській 5. (Зверніть увагу, ділянки Ульяхіної номеру будинку взагалі не мають) Пробиваємо адресу по реєстрам майнових прав і ось тут вже починаються справжні дива не для слабких на нерви!

Виявляється, що за цією адресою зареєстровано одразу 2 будинки однакової площі. Хоча швидше за все мова про один і той самий будинок внесений до реєстру як два різні об’єкти нерухомості. Кому належить перший клон котеджу, реєстрові невідомо — відомості відсутні. Власником другого зазначено Лисенка В’ячеслава Вікторовича.

Більше того, будинок Лисенка на Старокиївській 5 взагалі не може бути орендований — на нього оформлена іпотека на 11,5 мільйонів гривень у Банку Фінанси та Кредит. Можливо, збіг, але банк цей належить Костянтину Жеваго, якого часто називають «гаманцем» Блоку Юлії Тимошенко. Цікаво, що разом з будинком до іпотечного договору потрапили дві земельні ділянки, щоправда у іншому кінці Козина.

І це ще не все! За даними реєстру площа будинків-близнюків 441,5 м2, а у декларації Тимошенко вказано споруду площею 588 м2. При цьому на Антоніну Ульяхіну теж зареєстровано дачний будинок не житлового призначення у Кончі-Заспі, щоправда, з адресою не у Козині, а у Голосіївському районі і дещо меншої площі — 544,9 м2.

Важко збагнути, що взагалі відбувається з цією нерухомістю: будинок то звужується, то розширюється, роздвоюється, хаотично змінює власників, добре хоч по селу не мігрує! Очевидно, що тут маємо справу зі справжньою юридичною містифікацією і без професійних екзорцистів не обійтись!

Документація до теми (для перегляду натисніть на документ)

Коментар

  1. А где юлины заводы и пароходы, все отобрали , даже 2Х комнатную хрущовку! Так что понятно, что то что есть на себя не запишет, чего и не скрывает! А вот Вовчик Гройсман, Югик Луценко и прочие так же все распределили по женам, тещам и разного рода знакомым и автор пасквиля помалкивает!

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.