Журжій відмовився перевірятись у ДФС

Журжій відмовився перевірятись у ДФС

Депутат від фракції Самопоміч Андрій Журжій відмовився одержати від уповноваженого представника ДФС повідомлення про перевірку сплати податків фізичної особи. За словами представниці ДФС, яка намагалась вручити нардепу повідомлення, аналогічні документи були попередньо надіслані на домашню адресу Журжія, проте депутат їх одержання не підтвердив, мотивувавши тим, що змінив місце проживання.

Майже одразу після відмови від повідомлення про перевірку нардеп почав консультуватись з приводу того, як можна «змусити суд відіграти назад», про що свідчить кадр листування Андрія Журжія із його помічником Віталієм Наконечним. Прикметно, що усього за кілька годин до листування Журжій запевняв представників ДФС, що відмовляється від повідомлення, оскільки усі провадження проти нього закриті і він навіть готовий у якості підтвердження показати оригінали відповідних судових рішень. Журжій планує "відіграти суд назад"

Нагадуємо, раніше проти Андрія Журжія Генеральною прокуратурою України було відкрите кримінальне провадження на підставі аналітичної довідки ДФС. Нардепа підозрюють в ухилянні від сплати податків.

Зокрема, у декларації за 2013 рік народний обранець вказав суму доходу 254 мільйони 700 тисяч гривень. Відповідно до чинного законодавства будь-який прибуток фізичної особи обкладається податком у розмірі 17%. Проте з вказаної у декларації суми Андрій Журжій за даними ДФС податок у встановленому законом розмірі не сплачував. Таким чином нардеп «заощадив» більш ніж 43 мільйони гривень.
Неоподаткований прибуток ЖуржіяЦікава історія і з декларацією Журжія за 2016 рік. При першому заповненні народний обранець вказав дохід від ТОВ «КУА «Інвестиційні партнери» у розмірі понад 26,5 мільйонів гривень, але після подання декларації 4 рази вносив зміни, щоразу вказуючи інший прибуток: від 225 000 – до 398 805 гривень.

Окрім того, Андрій Журжій фігурує у кримінальній справі проти Сергія Курченка як юрист департаменту Fozzy Group. Йдеться про мінімізацію податків через підприємство Курченка «Укренергоринок». У результаті оборудки до бюджету не надійшло податків на суму 80 мільйонів гривень.

Залишіть коментар першим

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опубліковано


*


Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.